Klinika śniącego ciała

Od października 2012 do czerwca 2013 Fundacja Miejsce Kobiet wraz z Laboratorium Psychologii Procesu realizowała projekt społeczny pn. Klinika śniącego ciała – psychoterapia dostępna dla wszystkich. Do skorzystania z psychoterapii zaprosiłyśmy osoby w potrzebie, będące w trudnej sytuacji finansowej – terapia oferowana była na zasadach niekomercyjnych.


KLINIKA ŚNIĄCEGO CIAŁA

to program terapii krótko- i długoterminowej dla osób, które się do nas zgłaszają, a które nie mogą sobie pozwolić na korzystanie z profesjonalnej psychoterapii ze względów finansowych.

Dla kogo?

Zapraszamy osoby potrzebujące psychoterapii będące w trudnej sytuacji materialnej.
Opłata za sesję terapeutyczną (50 minut) wynosi 40 zł. Dla części osób mamy możliwość całkowitego zwolnienia z opłaty, jest to ustalane z terapeutą.
Aktualnie dysponujemy miejscami na terapii dla 24 osób.

Rozpoczęcie psychoterapii

1. zgłoś się telefonicznie lub mailowo: 504191699 lub kontakt@miejscekobiet.pl
2. zostaniesz poproszona/ny o wypełnienie kwestionariusza
3. jeżeli będą aktualnie wolne miejsca u naszych terapeutów, zostanie Ci zaproponowany termin wstępnej konsultacji; jeżeli takich miejsc aktualnie nie będzie, zostaniesz o tym poinformowana/ ny i zapisana/ny listę osób oczekujących

Zespół Kliniki

Superwizja, nadzór merytoryczny – Agnieszka Kramm
Terapeutki:
W naszej Klinice psychoterapeutkami są osoby z zespołu Laboratorium Psychologii Procesu. Wszystkie te osoby są w trakcie szkolenia terapeutycznego w Polskim Towarzystwie Psychologii Procesu, posiadają uprawnienia do prowadzenia psychoterapii pod superwizją, bądź są w trakcie zdawania egzaminów. Podczas stażu pozostają pod ścisłą opieką superwizorki Agnieszki Kramm.
Są to: Agata Banach, Maja Czerwińska, Sylwia Grenda, Anna Kot-Czajkowska, Marta Pociech, Paulina Szeromska
Serdecznie zapraszamy!