Powięziowa Joga Jin

Powięziowa joga jin w Miejscu Kobiet

Zrelaksuj się z Powięziową Jogą Jin

Powięziowa joga jin jest połączeniem: jogi jin, terapii mięśniowo-powięziowej, ruchu spontanicznego i mindfulness. Poza ogólnym zwiększeniem ruchomości i świadomości ciała, wycisza i rozjaśnia umysł, rozpuszcza napięcia, uwalnia traumę; pomaga przy chronicznych bólach. Wprowadza w stan relaksu, wzmaga odporność na stres. Ta pozornie łagodna forma jogi oferuje efektywną pracę skierowaną na strukturę powięziową, w której latami kumulują się urazy fizyczne i emocjonalne. Podczas sesji mięśnie są rozluźnione a oddech świadomy. Sprzyja to wejściu w stan medytacyjny, a także uwalnianiu napięć, tkwiących głęboko w ciele.

Prowadzenie: Agnieszka Czumaj
Jogę (hatha, kundalini) praktykuję od 2003 roku. Doświadczyłam wielu metod pracy z ciałem biorąc udział w kursach i warsztatach m.in.: Akademii Terapii Ekspresyjnych, Improwizacji Ruchu i Symboliki Ciała, Techniki Aleksandra oraz Movement Medicine. W 2015 roku ukończyłam instruktorski kurs jogi kundalini. Wciąż poszukując, trafiłam na jogę powięziową jin, która mnie zafascynowała; obecnie jestem w trakcie 2-letniego szkolenia nauczycielskiego.

Miejsce zajęć: Fundacja Miejsce Kobiet, ul.Żelazna 69a lok.28, Warszawa
Terminy:  7, 14, 21 października, 4 listopada 2016
godz. 8.30-10.00
Cena: 30zł/1 wejście, 100zł/4 wejścia.

W ramach działalności fundacji mamy dwa miejsca wolne od opłat dla kobiet chcących wziąć udział w zajęciach, które są w trudnej sytuacji materialnej

Informacje i zapisy: a.czumaj@gmail.com, tel. 695 911 880
Liczba miejsc – 10