Soul empowerment

OFERTA SZKOLEŃ INTEGRACYJNYCH DLA ZESPOŁÓW
SOUL – EMPOWERMENT

Tworzymy zespoły, których działanie opiera się na współpracy i wzajemnym szacunku. Konkurencja pomaga wygrywać wyścigi, ale nie tworzy więzi potrzebnych do tego, aby razem zmierzać do wspólnych celów i przekraczać konflikty w imię wartości, jaką jest współdziałanie. Podstawą sprawnego działania w zespole jest zaufanie, aby je zbudować członkowie grupy muszą poznać wzajemnie swoje możliwości i zdobyć pozytywne doświadczenia wspierania się nawzajem, inaczej pozostaną wobec siebie  zamknięci i nieufni.

Naszą najmocniejsza stroną jest  budowanie – w oparciu o metody pracy z procesem, metody coaching, metody arteterapii – specyficznej  relacji, w której klient  dociera do ukrytego potencjału osobistego. Mamy zespół trenerów i współpracowników, którzy pracują ze sobą od lat, tworząc niepowtarzalną atmosferę pracy i zabawy.

JAK PRACUJEMY

Trening integracyjny jest to program służącym rozwojowi grupy pracowników. Jego głównym celem jest stworzenie zespołu, który będzie miał szansę nauczyć się:

– używać twórczych rozwiązań trudnych sytuacji
– radzić sobie w konstruktywny sposób z konfliktami grupowymi
– zmierzać do wspólnych celów
– wspierać się wzajemnie bez względu na różnice rang (pozycji)
– budować wspólną tożsamość grupową

Treningi integracyjne prowadzone są metodami warsztatowymi, pozwalającymi uczestnikom  na bezpośrednie doświadczenie proponowanych ćwiczeń. Pracujemy w atmosferze zabawy, relaksu i twórczych poszukiwań. Pozwala to uczestnikom odkrywać i rozwijać swój potencjał osobisty, a zarazem pogłębiać  umiejętności komunikowania się w grupie, tworzyć więzi sympatii i współpracy. Dajemy możliwość przeżycia w grupie ważnych doświadczeń osobistych, związanych z odkrywaniem swojego potencjału. Tworzymy pozytywne relacje międzyludzkie, które przeniesione na obszar codziennej pracy zespołowej, pomagają realizować zadania stawiane pracownikom przez codzienną pracę w firmie.

Oferty szkoleń przygotowujemy indywidualnie dla naszych klientów, biorąc pod uwagę specyfikę zespołu z jakim pracujemy. Oferta może składać się z jednego rodzaju warsztatu lub stanowić rodzaj przeglądu różnych warsztatów. Motywem wiążącym poszczególne moduły jest twórczość. 

Spontaniczna twórczość pomaga odzyskiwać kontakt z autentycznymi uczuciami i potrzebami, daje możliwość wglądu w świat własnych przekonań oraz siłę, aby je kreatywnie transformować. Uczy jak tworzyć własne życie w każdym obszarze, który jest dla nas ważny.

Do udziału w warsztatach nie są potrzebne żadne wcześniejsze doświadczenia artystyczne.  Pomagamy uwalniać potencjał twórczy jednostki jak i zespołu.

Nasza oferta szkoleń integracyjnych jest:

  • niepowtarzalna i oryginalna, bo warsztaty, które proponujemy są owocem wieloletnich poszukiwań twórczych zespołu trenerek i trenerów, którzy realizują program
  • profesjonalna, bo mamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu warsztatów zarówno dla małych jak i dużych grup uczestników. 

CO PROPONUJEMY

Oferta części warsztatów proponowanych w ramach treningu integracyjnego:

  • Usłysz Siebie – wieczór integracyjny dla całego zespołu uczestników szkolenia i trenerów
  • Warsztat pracy z bajką
  • Warsztat pracy z głosem
  • Warsztat bębniarski
  • Warsztat coachingowy
  • Warsztat tańców w kręgu