Wsparcia psychologicznego udziela

Justyna Kaczmarek, Domy NadzieiJUSTYNA KACZMAREK

Jestem pedagożką (UW) i psychoterapeutką. Posiadam uprawnienia do prowadzenia psychoterapii i pracy z grupami pod superwizją dyplomowanego nauczyciela, nadane przez Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu. Z pracą z procesem jestem związana od 1995 r., odbyłam liczne szkolenia i warsztaty w Polsce i za granicą (m.in. intensywny trening pracy z procesem w Process Work Center w Portland, OR). Obecnie uczestniczę w programie szkoleniowym Międzynarodowej Szkoły Pracy z Procesem im. Arnolda Mindella.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej i rodzinnej oraz grup rozwojowych i wsparcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pracowałam m.in. Ośrodku Profilaktyki i Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży, Komitecie Ochrony Praw Dziecka, Hospicjum Dziecięcym, Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. Poza pracą terapeutyczną zajmowałam się również tworzeniem programów edukacyjnych i profilaktycznych, a także prowadzeniem szkoleń dla pedagogów, kuratorów i pracowników socjalnych.
Od początku mojej drogi zawodowej szczególnie interesuję się pracą z osobami chorymi oraz w stanach śpiączki. Praca z procesem daje mi szereg narzędzi i umiejętności niezbędnych do pracy z tymi stanami. Od września 2009 roku, przez 3 lata, wraz z zespołem terapeutów PTPP współtworzyłam i współrealizowałam projekt Fundacji „Akogo?” dotyczący psychologicznego wsparcia dla rodzin dzieci po urazach mózgu, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci w śpiączce i w stanach wegetatywnych (projekt realizowany był na Oddziale Rehabilitacji w CZD).
Prowadzę sesje indywidualne dla osób dorosłych i dzieci w stanach śpiączki (w miejscu ich pobytu), pracuję z osobami cierpiącymi z powodu symptomów fizycznych, również z osobami ciężko chorymi i umierającymi.
Prowadzę także psychoterapię indywidualną oraz terapię par i rodzin w Laboratorium Psychologii Procesu.
Prywatnie uwielbiam wodę, pływanie i windsurfing, oraz oddaję się wychowaniu mojej 9 –letniej córki.

Kontakt do mnie: justyna.kaczmarek@laboratorium-procesu.pl
tel. 501 284 228