Letnie przebudzenie mocy – warsztat dla kobiet

Czym jest mój mit osobisty? Kto pisze moją historię?

Krąg + joga!

book-863418_1920

Z wielką radością zapraszamy Cię na spotkanie w kręgu, tematem przewodnim tegorocznej spotkania jest rozpoznawanie i budzenie mocy osobistej. Do tego celu posłuży nam praca w obszarze odkrywania swojego mitu osobistego.

W jaki sposób my kobiety mamy same pisać swoje życiowe historie, jak obejmować moc, siłę, rangę i jak z niej wychodząc budować świat, związki, pracę zawodową - to tematy naszej pracy.

BĄDŹ OBECNA

MIEJ OTWARTE SERCE I SILNE GRANICE I PRZYTOMNĄ GŁOWĘ

BUDUJ ŚWIAT, W JAKIM CHCESZ ŻYĆ

Obejmij całość tego kim jesteś, całą swoją siłę i wrażliwość, swoje piękno i wyjątkowość, delikatność i moc – dla dobra samej siebie i świata wokół. Wolne kobiety, tworzą wolny świat. Kobiety, które obejmują swoją moc, wnoszą ją do świata, czyniąc go lepszym miejscem dla wszystkich. Indianie mówią, że każda istota, rodzi się mając swoją „medicne”, właściwą tylko sobie energię, wynikającą z głębi jej istoty. Gdy się z nią łączymy i wnosimy ją do świata, staja się ona dla świata lekarstwem. Świat potrzebuje tego, co masz do dania! Jaka jest Twoja medicine, jaki kolor, niepowtarzalną jakość ma Twoja moc - temu przyjrzymy się wspólnie.

Forma pracy – pracujemy warsztatowo, w kręgu. W pracy warsztatowej wykorzystujemy metody psychologii procesu, pracy z baśniami i mitami, szamańskiej pracy z naturą i żywiołami. Dodatkowo w tym roku w budowaniu dobrego kontaktu i połączenia ze sobą będzie nas wspierać delikatna a zarazem głęboka praca z ciałem, w formie jogi powięziowej.

POWIĘZIOWA JOGA JIN - oprócz klasycznej jogi jin, obejmuje autoterapię mięśniowo – powięziową (na piłeczkach) i mindfulness. Istotą tej odmiany jogi jest bezruch, poddanie się przyjętej pozycji i upływowi czasu. Pogłębia ona świadomość ciała, zwiększa elastyczność, wycisza umysł, relaksuje na głębokim poziomie.

Prowadzenie

Agnieszka Kramm - psycholożka, coach, psychoterapeutka, trenerka, superwizorka; nauczycielka psychoterapii; od lat prowadzi autorskie warsztaty i programy rozwojowe dla kobiet; współtwórczyni Fundacji Miejsce Kobiet i Szkoły Psychologii Procesu. W nieustającej podróży wewnętrznej, z radością towarzyszy kobietom w budowaniu dobrego dla nich miejsca w świecie, w odnajdowaniu ścieżki serca i łączeniu wrażliwości z mocą. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla kobiet, według autorskich metod.

Agnieszka Czumaj – instruktorka powięziowej jogi jin, na ścieżce jogi (hatha, kundalini) od 2003r.

MIEJSCE – cudowny Lipowy Dom na Mazurach, z własnym bezpośrednim dostępem do jeziora, pyszne wegetariańskie jedzenie. Zakwaterowanie w pokojach 2 – 3 – osobowych. Sala do zajęć i jogi. Obejrzyj nasze warsztatowe miejsce - www.lipowydom.pl

Termin

25 – 31 sierpnia

(przyjazd 25 sierpnia od godziny 18.00)

OPŁATA

Warsztat - 1400 zł -

UWAGA! promocja last minute - cena warsztatu 700 zł

Pobyt plus wyżywienie – 900 zł

W momencie zapisu – zaliczka w wysokości 500 zł, opłata zaliczki gwarantuje miejsce.

INFORMACJE I ZAPISY

prosimy o zgłoszenia poprzez poniższy formularz

https://goo.gl/forms/b0h81sdyel5rvIwj1

Agnieszka Kramm

509 84 99 15

agakramm@gmail.com